ФАСАДНІ ПАНЕЛІ ВІД ВИРОБНИКА

Print PDF

Фасадні панелі використовуються для облицювання фасаду будівель виконаних з цегли, бетону, каменю та дерева. Фасадні панелі чудово імітують як традиційну цегляну кладку, так і такі фактури як рвана цегла та природний камінь. НАТИСНІТЬ для перегляду фотографій готових об'єктів, облицьованих фасадними панелями.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ФАСАДНИХ ПАНЕЛЕЙ ПРИ ОБЛИЦЮВАННІ БУДИНКУ

Економічність. Застосування в облицювання будинків фасадних панелей набагато дешевше облицювання фасаду короїдом, лицювальною цеглою та інших альтернативних способів обробки фасаду.

Естетичність. За допомогою фасадних панелей можна надати привабливого та оригінального зовнішнього вигляду як новій будівлі, так і відреставрувати фасад старої будівлі без великих грошових вкладень.

Практичність. Фасадні панелі є довговічними, не горять, а також забезпечують будівлі додатковий захист від дощу, снігу та інших атмосферних впливів.

Простота монтажу. Монтаж фасадних панелей проводиться без використання сумішей, що клеять, що забезпечує можливість проводити роботи з монтажу фасадних панелей швидко і в будь-яку пору року.

ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ФАСАДНИХ ПАНЕЛЕЙ ВІД ВИРОБНИКА

У БУДЬ-ЯКОМУ КОЛЬОРІ

ДЗВОНІТЬ за тел.: +380 (93) 626 59 75

фасадные панели прайс

фасадные панели прайс

 

 

Поиск по сайту

| + -