ТЕРМОПАНЕЛІ ВІД ВИРОБНИКА

Print PDF

Фасадні термопанелі призначені для утеплення будівель та оздоблення фасадів.

Термопанель є суцільною плитою (імітує цеглу, рвану цеглу або дикий камінь), що складається з двох частин - фасадна частина товщиною        15 мм, виконана з армованого високомарочного бетону (на основі цементу М500) і зворотна сторона - пінополістирол товщиною від 20-100мм.

Таким чином, термопанелі - це комплексне рішення для оздоблення фасадів та якісного утеплення будинків у короткі терміни та за будь-якої погоди.

ВИКОРИСТАННЯ ТЕРМОПАНЕЛЕЙ МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ:

Економічність. Використання термопанелей для утеплення будинку та оздоблення фасадів значно дешевше за альтернативні варіанти утеплення будинку та оздоблення фасадів. Фасадні термопанелі забезпечують якісне утеплення будинку, що дозволяє скоротити майже в ДВА рази витрати на опалення.

Естетичний вигляд. Термопанелі чудово імітують як облицювальну цеглу, так і дикий камінь, мають безліч забарвлень, таким чином, оздоблення фасадів термопанелями дозволяє створити привабливий і унікальний зовнішній вигляд будівлі.

Практичність. Фасадні термопанелі захищають поверхню стін будівлі від негативного впливу природи. Крім цього, термопанелі не мають дефектів поверхні, вони міцні та довговічні (термін служби фасадних термопанелей понад 50 років), пожежобезпечні та мають високу морозостійкість, відмінні звукоізолюючі та водовідштовхувальні властивості. Термопанелі нашого виробництва не вигорають з часом, оскільки при виробництві фасадних термопанелей барвник додається безпосередньо до бетонного розчину, з якого складається фасадна частина термопанелей. Таким чином, зберігається привабливий фасад будівлі протягом усього терміну служби фасадних термопанелей.

Універсальність. Термопанелі підходять для утеплення будинків та оздоблення фасадів споруджених як з цегли та бетону, так і з дерева, каменю, керамоблоків, газобетонних блоків, СІП панелей. Фасадні термопанелі підходять як для утеплення будинків та оздоблення фасадів нових споруд, так і для реставрації старих будівель.

Простота монтажу. Монтаж фасадних термопанелей можна проводити як самостійно (докладна інструкція з самостійного монтажу та орієнтовні ціни на матеріали для монтажу наведені нижче) або надамо спеціалістів з монтажу термопанелей.

Пропонуємо комплексну послугу з утеплення будинку та оздоблення фасадів термопанелями «під ключ». Досвідчений спеціаліст з теплоізоляції та облицювання будинку виїжджає до Вас на об'єкт, розраховує необхідну кількість фасадних термопанелей та матеріалів для монтажу, вартість робіт з монтажу, пропонує варіанти дизайну фасаду та надає підсумковий кошторис за Вашим об'єктом. Далі оформляється договір на постачання термопанелей та монтажних робіт, із зазначенням термінів постачання термопанелей та проведення робіт з обробки та утеплення об'єкта та гарантійних зобов'язань перед замовником.

Термопанелі нашого виробництва виготовляються з таких високоякісних матеріалів як армований високомарочний бетон і пінополістирол 25-ї щільності, товщиною 5см (або інший утеплювач за бажанням замовника). Це забезпечує довговічність термопанелей нашого виробництва, що становить понад 350 морозоциклів (понад 50 років). На вироблені нами термопанелі надаємо документи, що підтверджують якість фасадних термопанелей та гарантію.

З приводу купівлі дзвоніть за тел.: +380 (93) 626 59 75

Доставка по всій країні !!!

Пропонуємо широкий ассортимент фасадних термопанелей в будь-якому кольорі

термопанели прайс

термопанели прайс

Каталог кольорів фасадних термопанелей

Каталог цветов фасадных термопанелей

Наведений каталог кольорів термопанелей не обмежується наведеними кольорами, виготовляємо

термопанелі в будь-якому кольорі!!!

ТАКОЖ ВИГОТОВЛЯЄМО ФАСАДНІ ПАНЕЛІ (ТЕРМОПАНЕЛІ БЕЗ УТЕПЛЮВАЧА) В БУДЬ-ЯКОМУ КОЛЬОРІ

ФАСАДНІ ПАНЕЛІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ФАСАДІВ

Материалы для монтажа термопанелей

Технологія виробництва термопанелей складається з таких этапів:

1) Готується  бетонний розчин на основі цементу М500  и додаєтся барвник для отримання потрібного колшьору фасадних термопанелей. Така технологія виробництва термопанелей забезпечує відсутність вигорання кольору фасадних термопанелей на протязі всього терміну їх служби, так как фасадна частина термопанели зафарбована по всій глибині. Колір термопанелей може бути абсолютно будь-яким по бажанню замовника. Високомарочний армованний бетон забезпечує довгий срок служби термопанелей -  більше 350 морозоциклів (50років).

2) Готовий розчин заливаєтся в форму, у відповідності з вибранною замовником фактурою фасаду («Гладка цегла», «Колота цегла», «Рвана цегла», «Дикий камінь») та додається армоволокно.

3) По закінченню потрібного часу для готовності бетонної фасадної частини термопанелі до неї з допомогою пресу прикріплюється утеплювач (пінополістірол) ненобхідної замовнику толщини і щільності.

Готові термопанелі зберігаються і транспортуются на піддонах, що забезпечує цілісність фасадних термопанелей.

 

ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ФАСАДНИХ ТЕРМОПАНЕЛЕЙ

Зміст:
1. Сфера застосування
2. Загальні стани
3. Короткий опис компонентів фасадної системи
4. Монтаж теплоізоляційної системи на основі термопанелей
5. Короткий опис основних операцій 
5.1. Установка цокольного профілю
5.2. Установка термопанелей
5.3. Кріплення термопанелей за допомогою дюбелів
5.4. Ущільнення фасадної системи поліуретановою піною
5.5. Виготовлення різаних термопанелей
5.6. Установка різаних термопанелей
5.7. Установка профільних обрамлень отворів і кутів
5.7.1. Оформлення віконних і дверних отворів із застосуванням
обрамляючого профілю
5.8. Затерла швів
5.9. Закладення місць проходу виносних елементів
6. Умови виконання робіт 
6.1. Підготовчі роботи
6.1.1. Установка лісів

1. Сфера застосування
Фасадна теплоізоляційна система на основі термопанелей призначена для підвищення теплозахисту та зовнішньої декоративної обробки будівель і споруд, виконаних з бетону, каменю, цегли і дерева.

2. Загальні положення
Фасадна теплоізоляційна система на основі термопанелей є конструкцією, що включає :
- зовнішню стіну будівлі (бетон, камінь, цегла і так далі);
термопанелі з декоративно-захисним покриттям з облицювальної плитки по технології  бетону підвищеної міцності

-  вогнезахисні розсічки;

-  цокольний профіль з шайбами та дюбелями для кріплення;

-  дюбелі для кріплення фасадних термопанелей до основи;

-  полыурытанова піна.

Конструктивні елементи фасадної теплоізоляційної системи на основі фасадних термопанелей слід виконувати тільки з матеріалів, виготовлених у відповідності з ГОСТ.

Можливості застосування фасадної теплоізоляційної системи на основі термопанелей:

1. Нове будівництво. Нові будови оснащуються облицюванням з фасадних термопанелей, що відповідає усім діючим вимогам, що пред'являються до фасадних теплоізоляційних систем. Монтаж безпосередньо на зовнішню стіну виключає штукатурку і забарвлення конструкцій, що захищають.
2. Реконструкція. Будови, що підлягають ремонту, утеплюються термопанелями відповідно сучасним нормам при цьому збільшується термін їх експлуатації.
3. Декоративна обробка. Різноманітність матеріалів, з яких виготовлені фасадні термопанелі , їх колірна гамма, фактура і розмір відкривають нові можливості архітектурних рішень як для будівель в цілому, так і для їх окремих елементів.

3. Монтаж фасадної теплоізоляційної системи на основі термопанелей
Монтаж термопанелей проводиться в наступному порядку:
1) відбиття на стінах відмітки низу термопанелей першого ряду;
2) установка цокольного профілю;
3) відбиття на стінах висоти першого ряду термопанелей;
4) установка вертикальних маяків по лініях з'єднань термопанелей;
5) розмітка стіни під облицювання першою термопанеллю від лівого рогу будівлі;

6) прокладення за цокольним профілем валика з поліуретанової піни (за допомогою пістолета для уприскування) під установку термопанелей першого ряду;
7) установка термопанелей;
8) свердління отворів під дюбелы, намічені в швах між облицювальними плитами термопанелей;
9) кріплення термопанелей за допомогою дюбелів крізь просвердлені отвори;
10) часткове заповнення поліуретановою піною проміжку між цокольним профілем і стіною будівлі з метою ущільнення системи;

11) заповнення поліуретановою піною проміжку між термопанелями і стіною;
12) облаштування деформаційних швів (при необхідності);
13) різання термопанелей для некратних місць і обрамлення отворів;
14) нарізка бракуючих порожнин для уприскування піни по контуру різаних деталей;
15) установка профільних обрамлень отворів;
16) установка різаних частин термопанелей;
17) затирання швів між облицювальними плитами термопанелей;
18) закладення місць проходження комунікацій і кріплень виносних елементів.

4. Короткий опис основних операцій
4.1. Установка цокольного профілю
Алюмінієвий цокольний профіль встановлюється відповідно до проекту і служить стартовою рейкою і відливом для дощової води. Рекомендується закріплювати цокольний профіль на 20 см нижче нульової відмітки (рівень підлоги приміщення, що утепляється), щоб уникнути "містків холоду".

Кріплення робиться кроком 50 см за допомогою спеціальних дюбелів для кріплення цокольного профілю із застосуванням, при необхідності, поліетиленових шайб, що відповідають по товщині, для вирівнювання поверхні (рис.1), що несе.

Сусідні рейки профілю встановлюються з проміжком 2-3 мм, на кутах стикуються косим зрізом. З'єднання виконуються за допомогою спеціальних поліетиленових з'єднувачів(рис.2).
УВАГА! При монтажі цокольного профілю необхідно залишати проміжок між ним і отмосткой щоб уникнути деформації усієї конструкції фасадної системи під впливом ґрунту. Розмір проміжку визначається в проектній документації.


Монтаж фасадної системи може проводитися без цокольного профілю з облаштуванням тимчасової монтажної опори у вигляді горизонтально встановленого сталевого куточка або рівних дерев'яних брусів. В цьому випадку решта незахищеного після демонтажу монтажної опори нижній торець фасадної термопанелі необхідно заштукатурити. Варіант без цокольного профілю прийнятний у разі, коли стартова відмітка установки термопанелей прийнята нижче рівня поверхні землі, що залежить від відмітки підлоги приміщення, що утепляється.

Властивості матеріалів, з яких виготовлені термопанелі, дозволяють, при необхідності, заглибити частину термопанелі в ґрунт.
УВАГА! Після установки і закріплення першого горизонтального ряду термопанелей проміжок між стіною будівлі і цокольним профілем необхідно заповнити поліуретановою піною, щоб уникнути циркуляції повітря за термопанелями.

4.2. Установка фасадних термопанелей
Монтаж фасадної системи завжди починають від лівого кута стіни будівлі. Після того, як відбита на будівельній основі стартова відмітка і встановлений цокольний профіль або монтажна опора, за допомогою схилу відмічають висоту першого ряду термопанелей. У разі нерівності стіни необхідно встановити вертикальні маяки в місцях з'єднання термопанелей.

Перед установкою під кожну термопанель нижнього ряду за цокольним профілем прокладають(видавлюють) валик поліуретанової піни. Далі монтаж ведѐться в наступному порядку: термопанель встановлюють на ріг будівлі (з опорою на цокольний профіль або тимчасову монтажну рейку) з випуском на необхідну відстань, заздалегідь обрізавши край термопанелі під кутом 45º і виконавши вертикальний жолоб, закріплюють дюбелями. Далі ведѐться монтаж межуючих термопанелей і термопанелей верхнього ряду зліва направо (рис.3). У тій же послідовності ведѐться монтаж елементів верхнього ряду. Варіанти підрізування фасадної термопанелі при формуванні кута показані на малюнку 3а.

Далі монтаж можна вести в тій же послідовності від низу до верху з обов'язковим закріпленням дюбелями і з подальшим ущільненням поліуретановою піною кожного елементу відразу після його закріплення (розділи 5.3; 5.4).


Поточну розкладку термопанелей на фасаді можна робити "врозрізь"(рис.4) або вертикальними рядами(рис.5). Якісна розкладка забезпечує чистоту малюнка цегляної кладки на фасаді і надійність кріплення елементів.


4.3. Кріплення термопанелей за допомогою дюбелів

Фасадні термопанелі кріпляться до стін за допомогою дюбеля ДК(рис.6). На лицьовій стороні термопанелей слід просвердлити отвори (без застосування перфоратора) для дюбелів (рис.7). Представлена на малюнку 7 схема розташування отворів забезпечує кріплення термопанелей дюбелями з розрахунку 6 точок на 0,5 м2 облицьовуваної поверхні (чи на одну термопанель). При установці різаних термопанелей і в місцях примикань до кутів і отворів намічені на елементах отвори для дюбелів можуть виявитися розподілені нерівномірно. У таких випадках слід просвердлити отвори в інших точках (без застосування перфоратора), щоб досягти оптимального розподілу навантаження.


Усі отвори, призначені для кріплення дюбелями, свердляться на глибину, на 2-3 см довжину пластмасового дюбеля, що перевищує. Дюбель встановлюється в отвір від руки. При цьому капелюшок дюбеля ДК втоплюється у шов між фасадними термопанелями, елемент-шуруп розпору вставляється в дюбель і завертається (рис.8).


Кріплення термопанелей дюбелями необхідно виконувати в процесі монтажу відразу після установки кожного окремого елементу. Перелік рекомендованого для кріпильних робіт інструменту наведений в розділі 6.

4.4. Ущільнення фасадної системи за допомогою поліуретанової піни

Ущільнення виконується шляхом заповнення поліуретановою піною спеціальних порожнин, що утворюються по контуру термопанелей при монтажі (рис.9).
Для уприскування піни застосовується спеціальний пістолет для балонів з поліуретановою піною (рис.11). Ущільнення по контуру термопанелей робиться у міру установки кожної окремої фасадної термопанелі. Піну слід вводити з торця порожнини, що утворюється уздовж стику двох елементів (рис.12).


Для часткового заповнення поліуретановою піною простору між термопанеллю і стіною, що утворюється через нерівності стін, в центрі кожної термопанелі передбачений отвір (рис.8, отв. А). Уприскування в цей отвір піни забезпечує додаткове ущільнення, закріплення фасадної системи і недопущення надалі вібрації системи (рис.10; 13). Обидві операції із застосуванням поліуретанової піни можна робити тільки після закріплення елементів дюбелями.


УВАГА! При температурі нижче плюс 5º ємності з поліуретановою піною необхідно зберігати в опалюваних приміщеннях. Не допускається нагрівати балони з піною від штучних джерел тепла. Перед застосуванням поліуретанової піни слід обов'язково ознайомитися з інструкцією на упаковці.

4.5. Виготовлення різаних термопанелей
При облицюванні фасадів часто виникає необхідність різати термопанелі за місцем примикання до отворів, кутів і архітектурних деталей. Для цієї мети на будівельній ділянці застосовується кутова шліфувальна машина, в якій передбачений різальний алмазний круг діаметром 230 мм.

Кутова шліфувальна машина з алмазним кругом меншого діаметру (115; 125 мм) застосовується для обробки елементів. Також за допомогою кутової шліфувальної машини відновлюють на різаних краях вертикальні шви (чи половинки швів), зрізуючи тонку смужку облицювальної плитки, по ширині що відповідає швам на термопанелі.

4.6. Установка різаних термопанелей
Кріплення різаних термопанелей слід робити з дотриманням рівномірного розподілу навантаження на дюбелі, для чого у відповідних місцях фрагментів термопанелей, при необхідності, слід просвердлити додаткові отвори під дюбель (без застосування перфоратора).

4.7. Установка профільних обрамлень отворів і кутів
Обрамлення отворів і обробку різного виду примикань елементів фасадної системи до деталей фасадуслід виконувати відповідно до проекту. В якості обрамляючих елементів в фасадній системі застосовується декоративно-захисні металеві короби з мінераловатним утеплювачем, декоративні пінополіуретанові елементи (можливе застосування ПВХ, дерева та ін.). Як ущільнюючі і герметизуючі матеріали використовується стрічка ущільнювача зі вспіненого поліуретану, просочена бітумом, і герметики. Нижче приведені вказівки по виконанню основних операцій, що виконуються при установці обрамляючих профілів.

4.7.1. Оформлення віконних і дверних отворів із застосуванням обрамляючого профілю
Для обрамлення отворів застосовуються декоративно-захисні металеві короби з мінераловатним утеплювачем, декоративні пінополіуретанові елементи (можливе застосування ПВХ, дерева та ін.). Залежно від типу конструкцій віконних або дверних отворів, а також від вживаного варіанту утепленняукосів, в  фасадній системі розроблені схеми установки обрамляючого профілю і деталей примикання.

Варіант виконання віконних і дверних примикань визначається при розробці проектної документації. Монтаж віконних і дверних примикань здійснюється в наступному порядку:
1) встановлення металевих кронштейнів на місцеположення монтажу;
2) розмітка отворів на поверхні, що несе, під металеві анкера через отвори в кронштейнах;
3) буріння отворів в основі за допомогою механізованого інструменту ударно-обертальної дії;

4) кріплення кронштейнів металевими анкерами до поверхні, що несе, кроком не більше 70 см;
5) кріплення декоративно-захисного металевого короба з мінераловатним
утеплювачем до кронштейнів за допомогою металевих самонарізаючих гвинтів кроком не більше 40 см

4.8. Затерла швів
Для  затирання швів між плитами термопанелей передбачено застосування різних затирочних складів. Застосування вогнезахисного складу для затирання швів, промазування проміжків і закладення торців теплоізоляційних елементів підвищує пожежну безпеку системи і стійкість до несприятливих атмосферних дій. Колір затирочного складу можна підбирати відповідно до кольору фасадних термопанелей.

4.9. Закладення місць проходу виносних елементів
Усі невеликі отвори в термопанелях, які робилися для проходження кріплень водостоків, квіткових ящиків і тому подібне, необхідно після закінчення монтажу ущільнити поліуретановою піною і затерти затирочним складом.

5. Умови виконання робіт
Необхідною умовою якісного виконання робіт є чітке дотримання вказівок Інструкції по монтажу теплоізоляційної системи. Необхідно чітко дотримуватися інструкцій виробника, що додаються до використовуваних матеріалів, а також правил їх зберігання на будівельній ділянці. Особливу увагу слід приділяти підготовчим роботам

5.1. Підготовчі роботи

5.1.1. Установка лісів
При установці лісів необхідно дотримуватися наступних вимог:
- відстань від внутрішньої стійки лісів до стіни має бути не менше 0,4 м;
- ліси мають бути встановлені із заходом за ріг будівлі на відстань не менше 2 м;
- для кріплення лісів слід максимально використати віконні і дверні отвори.

5.1.2. Підготовка будівельної основи

Фасадна теплоізоляційна система на основі термопанелей призначена для укладання на відносно рівні вертикальні стіни нових і старих будівель різної конструкції. Для забезпечення високої якості робіт по облаштуванню теплоізоляції необхідно, щоб стан стін, підготовлених під монтаж даної фасадної системи, відповідав наступним вимогам:
- конструкції стін мають бути перевірені на міцність;
- згладжені нерівності більше 2 см;
- проведена підготовка фасаду (розширені отвори, демонтовані підвіконня, подовжені кронштейни виносних елементів).

ПРИМІТКА
Для стін з металу або дерева, залежно від їх конструкції, потрібна індивідуальна розробка системи кріплення і підготовки стін під монтаж

5.2 Зберігання виробів і матеріалів

Зберігання виробів і матеріалів на будівельній ділянці повинне здійснюватися з дотриманням наступних вимог, що пред'являються заводом-виробником.
Теплоізоляційні елементи:
- при транспортуванні і навантажувально-розвантажувальних роботах упаковки і окремі елементи фасадної системи слід захищати від ударних дій;
- піддони з упакованими термопанелями не ставити один на одного;
- пакувальну плівку з фасадних термопанелей знімати безпосередньо перед монтажем!!!;
- складувати на рівній поверхні в горизонтальному положенні не більше 15 штук термопанелей в одній стопці. При цьому усі термопанелі повинні лежати фасадною стороною догори.

Комплектуючі для монтажу:
- усі матеріали складувати так, щоб була видна маркування і вміст упаковки;
- комплектуючі (затирки, балони з поліуретановою піною) оберігати від морозу і вогкості;
- балони з поліуретановою піною зберігати при температурі не нижче плюс 5°, захищати від прямої дії сонячних променів і штучних джерел тепла;
- не складувати на упаковках з комплектуючими іншу продукцію;
- пов'язані алюмінієві цокольні профілі складувати тільки на рівній поверхні (або мінімум на трьох однакових по висоті опорах).

 

Термопанелі швидко створили конкуренцію іншим видам утеплювачів.

Це стало можливим завдяки очевидним перевагам фасадних термопанелей:

- матеріал термопанелей характеризується високою міцністю і стійкістю до різних дій;
на відміну від цеглини, термопанель має помітно меншу вагу, але надає більше естетичних можливостей;
- на відміну від набірної плитки, термопанель не відшаровується і не обсипається із стіни;
- по усій глибині матеріалу не створюються умови для появи колоній грибків, плісняви і паразитів, що руйнують інші матеріали;
- при контакті з водою не виникає залишкове наповнення утеплювача і верхнього шару вологою, а це практично зводить до нуля вірогідність промерзання фасаду зимою;
- панель не горить, оскільки її утеплювач відноситься до негорючих складів;
довговічність і прийнятна ціна на термопанелі.
Ефективність термопанелей як теплоізоляційного матеріалу пояснюється властивістю пористого утеплювача зберігати у своїй структурі велика кількість повітря, яке має низьку теплопровідність. При цьому характер наповнення повітрям такий, що виникає ефект розсіювання звуків, що надає фасадудодаткові звукоізоляційні властивості. Переваги цього матеріалу створюються завдяки його промисловому виробництву на автоматичному устаткуванні з мінімальними допусками - це робить властивості виробу в масі передбачуваними і ідентичними для різних партій, що дуже важливо при обробці фасадів.

Підбір термопанелей за параметрами і характеристиками

При підборі термопанелей слід орієнтуватися на основні характеристики матеріалу, враховуючи при цьому, що параметри є сумарними, як для єдиного виробу, незалежно від того, що термопанель складається з двох шарів - утеплювача і обробного покриття.

Для термопанелей характерна порівняна з бетоном міцність, що доходить до показника М800 (в окремих випадках), низька вологопроникна (до 2и теплопровідність. Якість з'єднання шарів не допускає відшаровування і руйнування модуля навіть при високих навантаженнях і усадці стіни споруди.

 


 

Поиск по сайту

| + -