ТРОТУАРНА ПЛИТКА ВІД ВИРОБНИКА

Print PDF

Тротуарная плитка

Тротуарна плитка – це будівельний матеріал, який використовується для створення дорожнього покриття. Використовуючи тротуарну плитку можна вимостити площі та доріжки, тротуари, під'їзди для машин, сходи та багато іншого (для перегляду фотографій готових об'єктів з тротуарною плиткою натисніть).

Переваги використання тротуарної плитки як дорожнього покриття

Екологічна чистота. Влітку покриття з тротуарної плитки не розм'якшується і нагрівається значно нижче ніж асфальтове покриття, яке при нагріванні виділяє шкідливі леткі речовини.

Практичність. Взимку Вас не турбуватиме ожеледиця. оскільки вода не застоюється а просочується в міжплиткові шви, а влітку на поверхні тротуарної плитки не буде калюж. Також перевагою тротуарної плитки є те, що при необхідності підземних робіт, тротуарну плитку можна легко демонтувати та вимостити знову.

Естетичний вигляд. Використовуючи тротуарну плитку можна створити унікальне і неповторне по красі дорожнє покриття, оскільки є безліч фактур, розмірів та широка кольорова гама.

Довговічність. Термін служби якісно укладеної тротуарної плитки понад 15 років. Морозостійкість щонайменше 350 циклів робить тротуарну плитку ідеальним покриттям за умов морозних зим.

Пропонуємо широкий асортимент тротуарної плитки від виробника

Дзвоніть за тел.: +380 (93) 626 59 75

тротуарная плитка прайс

тротуарная плитка прайс
тротуарная плитка прайс
тротуарная плитка прайс
тротуарная плитка прайс
тротуарная плитка прайс
тротуарная плитка прайс

 

Поиск по сайту

| + -